نارمک خ آیت جنوبی خ عبدالعظیمی
021-77474478

درباره ما

در سال 1376 تأسیس شد

درباره ما

درباره شرکت نزهت مائده شرق: امروزه، ساختمان‌ها به عنوان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای بشر، نقشی حیاتی در زندگی انسان ایفا می‌کنند. در کنار زیبایی و کارایی، تاسیسات مکانیکی ساختمان، قلب تپنده آن محسوب می‌شود و آسایش و رفاه ساکنین را به ارمغان می‌آورد. شرکت‌های تاسیسات مکانیکی ساختمان با ارائه خدمات تخصصی در زمینه طراحی، اجرا و نگهداری از سیستم‌های تاسیسات مکانیکی و همچنین سیستم های اطفاء حریق و آتشنشانی، نقشی کلیدی در ارتقای کیفیت زندگی ایفا می‌کنند. شرکت نزهت مائده شرق از سال 1376 به صورت رسمی آغاز به فعالیت در زمینه ی طراحی و اجرای شبکه ی گاز خانگی(4/1 پوند) در پروژه های مختلف نمود. با توسعه ی جغرافیایی و گسترش صنعت ساختمان در دهه ی 80 و با توجه به نیاز صنعت ساختمان در زمینه ی تاسیسات مکانیکی شرکت نزهت مائده به انگیزه گسترش زمینه های فعالیت خود با شرکت در دوره های مختلف و بالا بردن سطح علمی-فنی و با استفاده از جذب طراحان و مشاوران متخصص و با تجربه اقدام کرد تا بتواند خدمات گسترده تری ماننده: طراحی و اجرای موتورخانه ، طراحی و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش(HVAC) و طراحی و اجرای سیستم آب و فاضلاب ارائه دهد. به موازات گسترش بخش مکانیکال از اوایل دهه ی 90 مشاوره ، طراحی ، و اجرای اطفاء و اعلام حریق و اخذ تاییدیه ی آتشنشانی از سازمان آتشنشانی را نیز به فعالیت های موجود اضافه نمود.

شرکت نزهت مائده شرق

لوگوی شرکت نزهت مائده شرق

لوگوی شرکت نزهت مائده یک لوگوی ساده، خوانا و معنادار است. این لوگو به طور موثر ارزش‌ها و خدمات شرکت را به مخاطب منتقل می‌کند.
معنی نماد ها:
رنگ آبی: رنگ آبی نماد اعتماد، دانش و امنیت است. این رنگ می‌تواند به ارزش‌های اصلی شرکت نزهت اشاره داشته باشد.
در بخش میانی نماد شرکت مائده به خانه اشاره شده است که نماد امنیت، پناهگاه و محل سکونت است. این نماد می‌تواند به خدمات نزهت مائده در زمینه خدمات شرکت ما اعم از طراحی , و اجرای سیتم های اطفاء حریق، مشاوره آتشنشانی، طراحی اجرای موتورخانه و طراحی و اجرای سیستم های سرمایش و گرمایش و… اشاره داشته باشد.
در دوسمت نماد شرکت نزهت مائده دو حرف D انگلیسی دیده می شود که یادآور کلمه قله با شکوه دماوند است که نماد عظمت و شکوه، پایداری و استواری، جاودانگی ویگانگی و وحودت می باشد. تمامی این نماد ها در پیش روی ماست تا با امید به خدا و تکیه بر دانش و تخصص مهندسین شرکت تمامی این وعده ها را تحقق ببخشیم.

 

خلاصه ای از فعالیت شرکت نزهت مائده شرق

شرکت نزهت مائده شرق از سال 1376 به صورت رسمی آغاز به فعالیت در زمینه ی طراحی و اجرای شبکه ی گاز خانگی(1/4 پوند) در پروژه های مختلف نمود. با توسعه ی جغرافیایی و گسترش صنعت ساختمان در دهه ی 80 و با توجه به نیاز صنعت ساختمان در زمینه ی تاسیسات مکانیکی شرکت نزهت مائده به انگیزه گسترش زمینه های فعالیت خود با شرکت در دوره های مختلف و بالا بردن سطح علمی-فنی و با استفاده از جذب طراحان و مشاوران متخصص و با تجربه اقدام کرد تا بتواند خدمات گسترده تری ماننده: طراحی و اجرای موتورخانه ، طراحی و اجرای سیستم سرمایش و گرمایش(HVAC) و طراحی و اجرای سیستم آب و فاضلاب ارائه دهد. به موازات گسترش بخش مکانیکال از اوایل دهه ی 90 مشاوره ، طراحی ، و اجرای اطفاء و اعلام حریق و اخذ تاییدیه ی آتشنشانی از سازمان آتشنشانی را نیز به فعالیت های موجود اضافه نمود.

+0

پروژه های پایان یافته​

+0

پروژه های در حال انجام​

اعضای شرکت

محمد حاجی بابایی

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

علیرضا حاجی بابایی

مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره

علیرضا رضاخانلو

طراح و مشاور ارشد